به نام خالق زیبایی ها
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
ملیحه مسعودی هستم . کوچ حرفه ای و مدرس مهارت های بهبود فردی
معاون آموزشی دبیرستان نمونه دولتی در مقطع متوسطه دوم هستم با بیش از 19 سال سابقه تدریس و فعالیت آموزشی
مولف کتاب همه چی تموم نباش ، در حوزه تقویت عزت نفس و احساس ارزشمندی در بانوان و نویسنده چندین مقاله مرتبط با این موضوع هستم .
من روانشناس و مشاور نیستم بلکه بعنوان یک کوچ در کنار شما هستم تا در مورد موضوع و هدفی که دارید کمکتون کنم و با آموزش های تئوری و عملی که در کنار اساتید حرفه ای داخلی و خارجی گذروندم با طرح پرسش هایی قدرتمند می تونم شما رو به آگاهی هایی از درون خودتون برسونم تا ذهنتون نسبت به مسئله ای که دارید روشن و شفاف بشه و راه حل درست رو بتونید انتخاب کنید.
کوچ کسی است که شما رو قضاوت نمی کنه و معتقده که این شما هستید که کارشناس خودتون هستید این شما هستید که می دونید کدوم راه حل مناسب شما ست و مسئولیت کامل تصمیماتی که می گیرید با خودتون هست.
هر فردی در کنار یک کوچ می تونه سریعتر به موفقیت دلخواهش برسه .
یکی از فعالیت های مورد علاقه من ، کارگردانی و فیلم سازی هست که در این مسیر هم در حال آموزش و یادگیری هستم و کارگردان دو فیلم کوتاه داستانی ، با عنوان تسبیح صورتی و پیله ، در حوزه مسائل مرتبط با آموزش و پرورش هستم که هر دو فیلم در جشنواره های مربوطه حائز رتبه شدند این فیلمها رو از طریق وبسایت شخصی به آدرس malihemasoodi.com و همچنین از طریق سایت آپارات می تونید مشاهده کنید.
سه تا فرزند دارم که جزو بزرگترین سرمایه های زندگی من هستند نه بخاطر اینکه قراره در دوران پیری عصای دستم باشند بلکه بخاطر اینکه هر روز در کنارشون دارم رشد می کنم و یاد می گیرم .
یکی از موفقیت هایی که یادآوریش همیشه خوشحالم می کنه ، کاهش سی کیلو اضافه وزنم هست ، و نجات دادن خودم از درد های دیسک کمر و درد زانو و برگشتن به وزن ایده آل و ثابت نگه داشتن اون تا الان که حدودا سه سال می گذره .
بزرگترین افتخارم در زندگی انتخاب یک همسر خوب و شایسته و همدل بود و پیام من به شما بعنوان یک دوست این هست که اگر می خواید طعم عشق رو در زندگی بچشید اول باید عاشق خودتون باشید ، این عشق از درون خودتون میاد و وابسته به هیچکس نیست و عشقی که دریافت می کنیم در واقع انعکاس عشقی است که می بخشیم و آگاهی که نسبت به خودمون پیدا می کنیم .
من معتقدم زن توی خونه حالش خوب نباشه حال هیچکس خوب نیست ، زنان از جایگاه ویژه ای در جامعه و در خانواده برخوردارند و هدفم این هست که آموزش هایی در جهت رشد خودباوری و شادی زنان داشته باشم که علاوه بر رشد بانوان بازتاب و تاثیرات این رشد رو ما در خانواده و بعد در جامعه مشاهده کنیم.

اگر دوست دارید از تجربیات ، دوره های آموزشی و کتاب و مقالات من استفاده کنید یا جلسه مشاوره ای با من داشته باشید می تونید از طریق وبسایت شخصی یا پیج اینستاگرام یا شماره تماس واتس اپی که در انتهای ویدیو در اختیار شما قرار می گیره ، با من در ارتباط باشید.
از همراهی و توجه تون سپاسگزارم.

با ما در تماس باشید:

malihemasoodi اینستاگرام
09924896125 واتساپ